6 Pomysłów na garderobę Living

masz garderobą i szuka miłych pomysłów aby uczynić go bardziej piękne? Zebraliśmy sześć pomysłów na to, jak można twórczo zwiększyć swoją szafę łatwo.

1. Zamówienie jest pół życia

garderobą obiecuje dobry przegląd i mnóstwo miejsca do przechowywania ubrań i akcesoriów. Jednak to działa tylko jeśli trzymać porządek. Zorganizować swój sens szafy i starać się utrzymać ten rozkaz. Wziąć raz w tygodniu pół do jednej godziny posprzątać szafę. tworzyć

drugi przechowywania Jeśli potrzebujesz dodatkowej przestrzeni dyskowej w swoim garderobą, łatwo można to osiągnąć za pomocą kilku sztuczek: Można, na przykład, szyć liczne kieszenie na kawałku dywanu lub grubym kawałkiem tkaniny, gdzie można przechowywać akcesoria. Brudny stos prania bielizny można łatwo utrzymać je w koszach lub domowych skrzynkach. Jeśli nie masz pudełko z biżuterią, można zawiesić swoje naszyjniki i bransoletki także wieszaki. Aby mieć go zawsze bezpośrednio w polu widzenia.

skrzynie i kosze zapewnić lepszy przegląd jeśli podzielić je na mniejsze obszary. Na rynku meblarskim dostać koszy, które mają już podziały czy można zbudować sobie za przykład paski tektury na siebie, a tym samym odrębne poszczególnych obszarów w zależności od potrzeb.

trzeci kolor A garderoba powinna mieć piękną atmosferę, która zachęca ludzi, aby spojrzeć w spoczynku i niespokojny wybrać strój na dzień lub wieczorem. Dlatego można być kreatywnym nawet w projektowaniu koloru: tworzenie jasnożółtych ściany, białe półki i kosze jak jasnozielone przyjemna atmosfera.

4. Światło Nawet zbudować swoją garderobą, należy pamiętać, że trzeba źródło światła tutaj. Znajduje się w okolicy, nie górne światło, można skonfigurować alternatywnie lampę podłogową, która tworzy piękne oświetlenie pośrednie. ale mogą być także bardziej oszczędny i jak w pewnych wąskich półkach przymocować rury. Stworzenie nowoczesnego, kreatywne oświetlenie. jest przydatna podczas instalacji czujnika ruchu w strefie wejściowej swojej garderobą, tak daleko, jak wejść do gabinetu samą w sobie światło.

5. Buty Buty można albo schować w domowej szafie buta albo zacisnąć nad ziemią zębatkę i zostawić buty na pęt zwisające go. Alternatywnie, jeden lub półki dołączyć tuż nad ziemią. Spójrz na lekkim stoku (tylna część musi być wyższa niż z przodu), dzięki czemu można zobaczyć buty lepiej.

szóste lustro

Jeśli garderoba jest na tyle duża, aby przenieść go, należy pamiętać, aby zostawić miejsce dla dużego lustra. Więc można być zbadane zgodnie z opatrunku i wybrać akcesoria pasujące lepiej. Czy Twoja szafa nie jest wystarczająco duża, należy zainstalować lustro możliwie blisko garderobą. Dodatkowo można ozdobić lustro. Jakie są opcje, kliknij tutaj: upiększyć lustro.

Tips & TricksSie nie mają garderoba? Będziemy wyjaśniać, jak łatwo można zbudować samemu, kilka kroków do garderoba.
Udostępnij znajomym

Zostaw swój komentarz