Putu matracis izžūt

Mājoklis ir putu matracis iztīrīti, tie absorbē daudz mitruma. Lai novērstu pelējuma veidošanos, tas ir nepieciešams, lai tas pilnībā izžūtu. Šeit uzziniet, kādas iespējas ir nožūt putu matracim un kas nav jēgas.

Kā izžūt plānām putu matračiem pareizi

Vai to zeķē mazs matracis, piemēram, bērnu ratiņu vai bērnu gultiņa? Vai matracis ir mazgājams veļas mazgājamā mašīnā? Tad pēc mazgāšanas jūs varat vienkārši pakārt savu matraci saulē pār žāvēšanas plauktu. Ir svarīgi, ka jums nav atkarīga no pavadas, jo jutīgu putas citādi asarošana var vai velk dēļ mitrā, smago galiem garumā. Novietojiet to horizontāli virs žāvēšanas plaukta.
Pat tad, ja putu matracis ietilpst žāvētājā, jūs vēlaties to nožūt gaisā. Putekļu maisījums žāvētavā ir statistiski ļoti spēcīgs, un tas notiek arī apstākļos.

Sauss liels putu matracis

Ja jūsu matracis ir liels pieaugušo matracis, e. kas izgatavots no aukstās putas vai komforta putas, jums vajadzētu iestatīt to uz augšu, lai nožūtu vertikāli. Ieteicams ir šādas vietas:

  • siltā apkures
  • pie atvērta loga uz ārpusi saulē
  • ārā sals

putu matračiem saules sausā

žāvēšana saulē ir labākais risinājums, kas ir UV stariem vairākas priekšrocības:

  • putu matracis ātrāk sauļojas.
  • UV gaisma nogalina pelējuma sporas un ērces.
  • UV gaismas attīrīšanas traipi.
  • Sausā žāvēšanas laikā matracis iegūst patīkamu svaigu smaržu.

putu matracis pie Frost sausā

In iesaldēt matraci izžūst domājams, nav labi, bet Frost ir efekts, saules matracis: Viņš nogalina ērces un pelējuma, kā arī baktērijas un vīrusus, un dod matrača patīkamu svaigumu.
Pēc tam, kad ir ir jūsu matracis dažas stundas aukstuma, ņemt to uz dzīvokli un atstāt nožūt vēl 24 stundas dzīvoklī pie apkures katla.

Ko jums vajadzētu izvairīties

Tas ir tīrs enerģijas izšķiešana, lai sausu matraci sauss. Problēma ar matrača žāvēšanu ir tā, ka mitrums dziļi iesūcas iekšā. Matu žāvētājs nav tur, un tādējādi tas praktiski neko palīdz. Erst Izmantojiet tikai savu matracis, ja esat pārliecināts, ka viss mitrums ir izbēgs. Ar mitru tīrīšanu tas var ilgt aptuveni 24 stundas. Ja matracis ir ļoti slapjš, jums vajadzētu ļaut tam nožūt vairākas dienas.

Dalieties ar draugiem

Atstājiet savu komentāru