A dārza māja ar plakanu jumtu, ir jauki un lēti

Ikviens plāno savu vasaras māju ar plakanu jumtu, izvēlēties vienu no labākajiem veidiem, omulīgā vietā savu īpašumu. paredzēti vai nu kā zemo izmaksu saliekamās komplektu, vai par to pašu, tehniskā sarežģītība un jumta ar bitumena membrānas var tikt realizēta ātri.

Celtniecība un necaurlaidība

Būvlaukums ar plakanu jumtu ir visvienkāršākā celtniecības metode dārza novietnei. Kvadrātveida vai taisnstūrveida grīdas plānā ir uzstādīts perifērisks jumta rāmis, kas piestiprināts paralēli jumta lentēm.

uz jumta sloksnes pienaglojamas vai nu koka sloksnes ar mēles un gropes tehnoloģiju, kokskaidu plātņu, kokšķiedru plātņu vai saplākšņa. Atkarībā no aizsardzības nepieciešamības blīvēšanai var būt pietiekami daudz folijas, ja dārza novietnē nav nekādas bojājuma.

Lai aizsargātu jutīgas tekstila iekārtas no mitruma, ieteicams plakanu jumtu noslēgt ar metinātām bitumena membrānām. Turklāt jumta slīpums no trim līdz septiņiem procentiem jānorāda, lai izvairītos no iespējamām peļķēm.

Dizains un aprīkojums

Daudzi ražotāji saliekamie komplekti dārza nojumēm ir aprīkoti ar plakanajiem jumtiem kā dizaina mājas. Īpaši elementi, piemēram, lielas durvis, apaļie logi un krāsainā ārējā apšuvuma, rada pievilcīgu izskatu. Arī plaša jumta izdzīvošana divās vai visās četrās pusēs ir populārs dizains. Garten Garden īpašniekiem patīk izvēlēties plakanu jumta dārza māju ar integrētu pagalmu. Zem jumta daļa tiek pārbūvēta ar sienām, un vēl viena daļa paliek atvērta. Rezultāts ir aizsargāts pagalms, kurā, piemēram, var glabāt grillu darbināmu vai nejūtīgu dārza instrumentu.

sniedzēji un izmaksu

weka-holzbau.com ved 18 dažādus dārza māju modeļus ar plakanu jumtu, no vienkāršas kubu uz dizaina objektu.

  • gartenhaus-gmbh.de galvenokārt piedāvā dārza nojumes ar plakanu jumtu no masīvkoka, kas ietekmē arī jumtu.
  • gartenhaus.holzprofi100.de kā tiešsaistes mazumtirgotājs vada vairākus zīmolu ražotājus, piemēram, Karibu.
  • Vienkāršākie koka kubu komplekti kā dārza nojumes ar plakanu jumtu sākas piecdesmit eiro vērtībā. Parasti jumta blīvējuma materiāls, piemēram, bitumena vai plakanas jumta folija, nav iekļauts. Lielākais dārza nojumju izvēle ar plakaniem jumtiem atrodas cenu diapazonā no viena līdz diviem tūkstošiem eiro.

Padomi un triki Ja vēlaties pašiem izveidot dārza māju ar plakanu jumtu, jums ir jāizpilda pārbaudāmā pārbaude. Tomēr ir svarīgi, lai jumta ventilācija, kas neļauj kokmateriālam vai sloksnēm paliktu pastāvīgi mitru. Jāiegūst eksperta ieteikumi.

Dalieties ar draugiem

Atstājiet savu komentāru